Dětem s láskou, z. s. logo

Dětem s láskou, z. s.

... provazíme Vaše kroky na cestě poznání.

SMRK logo
   

MOZKOHERNA V BRANIŠOVICÍCH

Přijměte naše srdečné pozvání do MOZKOHERNY v Branišovicích.

 • Dopolední akce je určena pro děti z MŠ Branišovice a seniory z Branišovic i okolí.
 • Odpoledne bude MOZKOHERNA otevřena pro rodiny s dětmi na 1. stupni ZŠ. Na akci pro rodiny je možné se registrovat zde.

 • Díky laskavé finanční podpoře Jihomoravského kraje i štědrému sponzorskému daru lektorky Evy Fruhwirtové je vstup na obě aktivity zcela ZDARMA.

  PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V BRANIŠOVICÍCH V ROCE 2024

  I v letošním roce pro Vás a Vaše děti připravujeme další ročník našeho zážitkového příměstského komunitního tábora v Branišovicích!

  POZOR!!!! PŘÍJEM PŘIHLÁŠEK BYL UKONČEN, KAPACITA TÁBORA JE JIŽ NAPLNĚNA.

  Odkaz na elektronické přihlášky naleznete ZDE. Přihlášky budou v listinné podobě dostupné u předsedkyně spolku, (e-mail danickova@detem-s-laskou.cz, tel. č. 774 657 053).
  Na tábor je možné se hlásit do naplnění kapacity, nejpozději však do 31. 3. 2024.  Podrobné informace k realizaci tábora na téma „INDIÁNI“:
  • Datum konání: 22. – 26. července 2024
  • Provozní doba: 8:00 hod – 17:00 hod
  • Místo konání: areál rybníku Kačák (vedle Myslivny, naproti Hornímu branišovickému rybníku);v případě nepřízně počasí Komunitní centrum v Branišovicích, č. p. 169
  • Výše příspěvku: 1 500 Kč
  • Realizátor tábora: Dětem s láskou, z. s.


  V ceně je zahrnuta celodenní strava, která je i letos zajišťována Krčmou U Císařské cesty (oběd + odpolední svačina) a organizátorem tábora (dopolední svačina), pitný režim, animační programy a další nezbytné vybavení (pojištění, spotřební materiál, hry atd.). Úhrada členského poplatku je splatná do 31. května 2024. Pokyny k platbě budou zaslány na základě odeslané přihlášky hromadně, a to nejpozději do 30. 4. 2024.

  V případě zrušení účasti dítěte na táboře po datu 31. 5. 2024 bude účtován stornopoplatek ve výši 500 Kč. V případě zrušení účasti dítěte po datu 15. července 2024 je rodič (resp. zákonný zástupce) povinen současně uhradit také objednanou stravu na dny, kdy již nebude možné její odhlášení, případně ji lze odebrat do jídlonosiče. V případě, že se Vaše dítě nebude moci z jakéhokoliv důvodu tábora zúčastnit, je také možné zajistit náhradníka. Na tábor budou přijímány děti od 6 let, vč. předškoláků. Horní hranici neomezujeme, nicméně žádáme rodiče, aby před přihlášením zájem dítěte o účast na táboře zkonzultovaly s ním samotným. V případě, že se dítě nebude chtít tábora zúčastnit, ponechte prosím místo někomu, kdo má o zážitky z tábora skutečně zájem. Děkujeme za pochopení!


  Kritéria pro pořadí příjmu přihlášek
  Přihlášky budou přijímány prioritně v pořadí dle následujících bodů:
    1. datum a čas přijetí přihlášky
    2. bydliště v Branišovicích (s ohledem na hlavní zdroj financování, kterým je obec Branišovice, budou děti z Branišovic přijímány přednostně)
    3. příbuzenský vztah přihlašovaných dětí (sourozenci, bratranci/sestřenice)
    4. bydliště mimo Branišovice (děti z okolních obcí budou přijaty jen v případě volných kapacit)


  Na základě elektronické přihlášky:
    1. bude s rodiči podepsána závazná listinná přihláška pro účast dítěte na příměstském táboře
    2. ke dni nástupu na tábor rodiče doplní:
    a) čestné prohlášení o bezinfekčnosti (formulář obdrží při podpisu přihlášky)
    b) kopii průkazky zdravotní pojišťovny (i v případě, že ji dodávali v loňských letech z důvodu aktualizace)


  V případě zrušení realizace tábora z Nařízení Vlády ČR s ohledem na vývoj epidemiologické situace nebo z důvodů na straně realizátora bude částka vrácena v plné výši.

  Kontaktní údaje:
   Jana Daníčková,
   tel.: 774 657 053,


  V případě otázek či nejasností se na nás neváhejte obrátit!
  WORKSHOP PRÁCE SE STRESEM
  Tak na tuto akci se obzvláště moc těšíme! Přidáte se k nám? Akce se koná v rámci projektu "Podpora a posilování rodičovských kompetencí" podpořená z rozpočtu Jihomoravského kraje, kterému tímto velmi děkujeme!  Kapacita míst je omezena, proto v případě zájmu neváhejte s vyplněním: registračního formuláře.  HALLOWEENSKÁ OPÉKAČKA


  Vážení a milí členové spolku,
  v rámci tématu seznamování se se zvyky a tradicemi ze všech koutů světa Vás zveme na Halloweenskou opékačku. Po ukončení akce můžeme společně vyrazit na branišovický lampiónový průvod, takže kdo má zájem, lampióny s sebou :) A ani dnes nebude díky Jihomoravskému kraji o překvapení nouze!! Bližší informace u předsedkyně spolku.

  • KDY: 6. 11. 2021 (od 15 hod)
  • KDE: zázemí spolku
  • VSTUPNÉ: ZDARMA díky podpoře

  Těšíme se na viděnou!  VÝLET DO GRÁNICKÉHO ÚDOLÍ


  Milí členové spolku,
  srdečně Vás zveme na Výlet do Gránického údolí za jeho obyvateli. A pozor, čeká na Vás velké překvapení!!!! Bližší informace u předsedkyně spolku.  Vyrážíme :-)
  ČARODĚJNICKÝ REJ


  Díky podpoře Jihomoravského kraje zveme všechny naše členy na Čarodějnický rej. Bližší informace viz letáček nebo u předsedkyně spolku.

  • KDY: 20. 8. 2021 (od 17 hod)
  • KDE: Myslivna v Branišovicích, č. p. 203
  • VSTUPNÉ: zdarma


  Těšíme se na viděnou!!!


  Kurz šití pro maminky v Branišovicích


  Ve dnech 29. - 30. 10. 2021 se v prostorách nového Komunitního centra v Branišovicích uskutečnil v náhradním termínu kurz šití pro maminky, které se na něj přihlásily již v roce loňském. Kurz byl s omezeným počtem míst nabídnut i široké veřejnosti. Kurz vedla opět naše lektorka Patchwork Dana :-)

  ZDrSEM mama

  Za laskavé podpory Jihomoravského kraje realizujeme zážitkový kurz první pomoci ZDrSEM mama, jenž je ušitý na míru našim speciálním požadavkům a potřebám, rozšířený o speciální aktivity oproti běžnému komerčnímu pojetí kurzu. S ohledem na protiepidemická opatření je maximální kapacita kurzu omezena pouze na 8 účastníků.


  Family and Job z.s. ve spolupráci s Dětem s láskou, z. s. si Vás dovolují pozvat na:

  ... 4 online setkání, v nichž se účastníci dozvědí, jak přistupovat k učení nejen v době nouzového stavu, ale i v běžném životě. Naučí rodiče i vychovatele, jak přemýšlet o vzdělávání a výchově dětí, jak celý proces nastavit tak, aby byl pro všechny co nejefektivnější a nezatěžoval je víc, než je potřeba.


  "Učení, myšlení a život v praxi nejen v době korony"


  ... celodenní seminář na téma ADHD, ADD a specifických vzdělávacích potřeb

  "Jak v klidu z neklidu"


  Šťastný vstup do nového roku 2020, ať je plný radosti a pochopení!